CROWN JEANS

Firma Crown Jeans istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Od samego początku naszym celem jest podążanie za najnowszymi trendami w światowej modzie dżinsowej. Nasi projektanci inspirują się kolekcjami houte-couture najbardziej renomowanych domów mody. Staramy się skutecznie pogodzić światowe tendencje z oczekiwaniami polskich klientów.

⸻ CROWN JEANS WEAR
⸻ CROWN JEANS WEAR

Crown Jeans istnieje na polskim rynku od 1993 roku

Nasze produkty wytwarzane są z najlepszej jakości i najmodniejszych materiałów, a do wykończenia ich używamy najlepszej jakości, najmodniejszych dodatków. Wyroby nasze cechują się doskonałą jakością wykonania oraz niewygórowaną ceną. Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów, oferując szeroką gamę wzorów, fasonów i rodzajów asortymentu w pełnym zestawie rozmiarów – spodnie męskie, damskie, rybaczki, kurtki, spódnice, kamizelki i koszule.

jeansy męski i damskie crown jeans sklep online internetowy

Dopasowani jak para jeansów

Z uwagą i zainteresowaniem śledzimy opinie i sugestie naszych klientów, dotyczące naszych wyrobów. Umożliwia nam to elastyczne dopasowanie się do ich potrzeb i oczekiwań. Z zadowoleniem zauważamy, że nasze wyroby są coraz bardziej popularne na polskich ulicach. Cieszymy się, że mając do wyboru tak bogatą ofertę innych firm dżinsowych wybieracie produkty CROWN JEANS.